08.03.2012 09:25   |   Публікації
Автор: Наталя Казакова

8 березня - що думають про цей день жінки?

8 березня - що думають про цей день жінки?

КИЇВ. 8 березня. АМН. Дорогі феміністки, спасибі вам за те, що подарували нам цей чудове свято! Дорогі чоловіки, спасибі вам за те, що так любите нас! Дорогі жінки, спасибі вам за те, що ви такі гарні!

Милі жінки, добрі, вірні!
З новою весною вас, з краплями першими!
Мирного неба вам, сонця променистого,
Щастя заповітного, найчисиішого!

8 березня, прекрасне весняне жіноче свято. В цей день, жінки у всьому світі не просто красиві, а чарівні. День, коли чоловіки не просто готові на подвиги заради прекрасних дам, а й роблять їх. Ні в один інший день в році на вулиці не буває стільки кіосків з квітами, як в цей (можна тільки уявити собі яка виручка у продавців).

Кожен чоловік поспішає зробити своїм жінкам подарунки. Квіти, м'які іграшки, парфуми, в хід йде все, щоб зробити жінок щасливими. А найхоробріші представники сильної статі йдуть ва-банк: миють посуд і допомагають накрити святковий стіл.

8 березня-привід для чоловіків зізнатися своїм жінкам у коханні, не боячись виглядати надмірно сентиментальним. В цей прекрасний день жодна жінка не залишиться без квітів, усмішок і поздоровлень. Мало хто знає, що цим святом ми зобов'язані повстанню ткаль у Великобританії і їх масовій демонстрації протесту (імовірно, початок феміністського руху).

Радує і те, що цей день перетерпів величезну деформація, перш ніж став міжнародним жіночим днем. Сьогодні-це вже не акція протесту проти патріархату. Сьогодні-це акція поклоніння всім жінкам в усьому світі. 

Дорогі феміністки, спасибі вам за те, що подарували нам цей чудовий свято!

Дорогі чоловіки, спасибі вам за те, що так любите нас!

Дорогі жінки, спасибі вам за те, що ви такі гарні!

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100