31.08.2018 13:26   |   Реформи

На Житомирщині зросла кількість аптек, що долучилися до "Доступних ліків"

На Житомирщині зросла кількість аптек, що долучилися до "Доступних ліків"

КИЇВ. 31 серпня. АМН. На Житомирщині зростає кількість аптек-учасниць урядової програми "Доступі ліки". Про це повідомляє Житомирська ОДА.

Повідомляється, що у серпні до урядової програми приєднався ще 61 аптечний заклад.

Сьогодні "Доступні ліки" відпускають 369 аптек Житомирщини.

"Жителі області продовжують користуватись програмою "Доступні ліки" та отримувати безкоштовно або з доплатою необхідні їм медпрепарати, оновлений перелік яких наразі містить 261 торгову назву", - розповіли в ОДА.

Також повідомляється, що з початку року до лікарів Житомирщини за "Доступними ліками" звернулись понад 251,5 тис. жителів області.

"Станом на 28 серпня пацієнти отоварили в аптеках області 467,7 тис. рецептів, що складає близько 86,2% від 542 тисяч виписаних рецептів", - підкреслили в ОДА.

Нагадаємо, депутати хочуть закрити сотні аптек по Україні та позбавити підприємців права розвивати мережевий аптечний бізнес.

Такі ініціативи містить у собі нещодавно зареєстрований законопроект під № 8591.

Зауважимо, що сьогодні роботу програми "Доступні ліки" забезпечують понад 8000 аптек по всій країні.

Експерти ж попереджають, що наміри законодавців штучно переформатувати аптечний ринок шляхом заборон та обмежень ставлять під загрозу існування урядової програми в цілому.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100