20.09.2018 17:40   |   Реформи

Програма "Доступні ліки" активно працює на Дніпропетровщині

Програма "Доступні ліки" активно працює на Дніпропетровщині

КИЇВ. 20 вересня. АМН. У 2018 році на Дніпропетровщині за програмою "Доступні ліки" вже виписали майже 1,5 млн рецептів. Такі препарати мешканці області отримують безкоштовно або з невеликою доплатою. Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, передає УНН.

"За програмою "Доступні ліки" пацієнти з бронхіальною астмою, серцево-судинними захворюваннями та цукровим діабетом ІІ типу можуть отримати необхідні препарати безкоштовно або з невеликою доплатою. Нині на Дніпропетровщині вже виписали майже 1,5 млн рецептів", – розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Уточнюється, що в переліку "Доступних ліків" - 261 препарат. Їх можна отримати або придбати у більш ніж 1,5 тис. аптек по всій області.

"Держава компенсує аптекам витрати двічі на місяць. Цьогоріч із держбюджету на програму Дніпропетровщині виділили майже 83,2 млн грн", - розповіли в ОДА.

Нагадаємо, за прогнозами окремих експертів, "Доступні ліки" опинилися під загрозою зриву.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100