20.09.2018 20:35   |   Реформи

Експерти Світового банку допоможуть Україні з розробкою моделі телемедицини на селі

Експерти Світового банку допоможуть Україні з розробкою моделі телемедицини на селі

КИЇВ. 20 вересня. АМН. Світовий банк надав Україні трьох експертів, які допомагатимуть з розробкою української моделі телемедицини і межах розбудови первинної медичної допомоги у сільські місцевості. Про це написав на своїх сторінці у Facebook віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

“Світовий Банк надав трьох експертів, які допомагатимуть у розробці української моделі телемедицини в рамках розбудови мережі первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Фахівці з Канади, Великої Британії та Норвегії вже розпочинають свою роботу в Україні”, — зазначив віце-прем’єр.

За словами Зубка, уряду важлива експертна допомога для створення комунікаційної платформи для консультацій сімейних лікарів і вузькопрофільних спеціалістів. Зокрема, на його думку, це допоможе зменшити кількість хворих у 3 розповсюджених нозологіях: серцево-судинні захворювання, діабет, бронхіальна астма.

Нагадаємо, раніше Президент повідомляв, що Світовий банк надасть додаткове фінансування на проект “сільської телемедицини” в Україні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100