25.09.2018 13:01   |   Реформи

Призначено тимчасово виконуючого обов’язки голови Держлікслужби

Призначено тимчасово виконуючого обов’язки голови Держлікслужби

КИЇВ. 25 вересня. АМН. 24 вересня, колективу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками представлено Романа Ісаєнка як тимчасово виконуючого обов’язки голови Служби.

Роман Ісаєнко був призначений на цю посаду відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 вересня.

До цього призначення Роман Ісаєнко був заступником голови Держлікслужби - з серпня 2017 року.

Роман Ісаєнко тимчасово виконуватиме обов'язки голови Держлікслужби - на час, поки усунено з посади колишнього керівника Служби Наталію Гудзь.

Нагадаємо, 19 вересня Уряд ухвалив рішення відсторонити та ініціював дисциплінарне провадження щодо голови Держлікслужби Наталії Гудзь та першого заступника голови Служби Владислава Цілини, за фактами необґрунтованого запровадження заборони на різні вакцини впродовж останнього року.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100