26.09.2018 15:00   |   Реформи

Програму "Доступні ліки" продовжать ще на рік

Програму "Доступні ліки" продовжать ще на рік

КИЇВ. 26 вересня. АМН. Вже за рік українці відчують суттєві позитивні зміни в системі охорони здоров’я, які запроваджує Уряд на первинній ланці, в екстреній медицині та в системі забезпечення ліками. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

За його словами в проекті бюджету на наступний рік закладається фінансування цілої низки медичних ініціатив, які дозволять громадянину отримати безкоштовну діагностику і провести аналізи – за направленням сімейного лікаря.

Також, Глава Уряду повідомив про продовження дії програми "Доступні ліки" ще на 1 рік.

"У нас довгий час битва була не за здоров’я і не охорону здоров’я українців. Битва йшла за потоки. Зараз всі ці схеми зруйновані. І частина нападок на МОЗ сьогодні – це спроби повернути ці потоки. Категорично це не сприймаю і не допущу. Має все буде відкрито, чітко і зрозуміло для українців", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, що у програмі "Доступні ліки" сьогодні беруть учать близько 8000 аптек. А за час дії програми було виписано близько 25 млн рецептів.

Також нагадаємо, що депутати ініціювали законопроект №8591, реалізація якого може призвести до закриття тисяч аптек по країні. Експерти попереджають, що за таких умов дія програми "Доступні ліки" опиниться під загрозою зриву.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100