01.10.2018 13:52   |   Реформи

Відсьогодні в Україні нові лікарняні

Відсьогодні в Україні нові лікарняні

КИЇВ. 1 жовтня. АМН. У Фонді соціального страхування України роз'яснили, які зміни у системі інформування роботодавцем про здійснені виплати лікарняних набули чинності 1 жовтня 2018 року. Про це повідомила прес-служба ФССУ.

“1 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування ФСУУ страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві”, — йдеться у повідомленні.

Основні нововведення, що набули чинності:

Система попереднього контролю правильності нарахування виплат.
Нова форма заяви-розрахунку.
Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам.
Передбачені строки подачі заяви-розрахунку.
Можливість подачі заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів застрахованим особам і звітів у електронному вигляді.

Зміни направлені та посилення соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

Нагадаємо, з 1 жовтня вступає у дію можливість подання заяви-розрахунку в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100