01.10.2018 16:23   |   Реформи

Мін'юст просить додаткові 158 млн грн на закупівлю ліків й медобладнання для в’язниць

Мін'юст просить додаткові 158 млн грн на закупівлю ліків й медобладнання для в’язниць

КИЇВ. 1 жовтня. АМН. ДУ “Центр охорони здоров’я Державної кримінально виконавчої служби України” додатково потрібно 99,8 млн грн для закупівлі лікарських засобів та 58,2 млн грн для закупівлі медичного обладнання. Відповідний запит направлено уряду. Про це сказав УНН заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

"Для ДУ "ЦОЗ ДКВС України" затверджений кошторис у розмірі 174 млн грн при потребі 1,36 млрд грн. Направлено запит на додаткове фінансування основних напрямів діяльності ДУ "ЦОЗ ДКВС України", а саме: закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення у розмірі 99,8 млн грн та медичного обладнання на суму 58,2 млн грн", — сказав він.

Водночас, як розповів Чернишов, на сьогодні триває комплектування вакантних посад та відбувається прийом на роботу нових працівників до “Центру охорони здоров’я ДКВС”. Зокрема, уточнив він, набрано на даний час 1724 співробітники. В тому числі, за його словами, прийнято на роботу 552 лікарів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100