02.10.2018 18:38   |   Реформи

МОЗ удруге звільнило Амосову з посади ректора

МОЗ удруге звільнило Амосову з посади ректора

КИЇВ. 2 жовтня. АМН. Вчора, 1 жовтня, у зв’язку із невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ України вдруге розірвало контракт із нею. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"1 жовтня, у зв’язку із невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ України вдруге розірвало контракт із нею. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення Печерського суду міста Києва", - сказано у повідомлені.

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) заявило в поліцію на відновлену судом на посаді ректора Національного медичного університету України Катерину Амосову.

Нагадаємо, 20 вересня, Печерський районний суд Києва своєю ухвалою поновив Катерину Амосову на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця.

30 березня після публічного розгляду звіту ректора НМУ Катерини Амосової комісія МОЗ України одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ у 2017 році незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році.

Згодом МОЗ вирішив звільнити ректора НМУ Амосову.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100