03.10.2018 18:00   |   Реформи

Сімейного лікаря обрали більше 18 мільйонів українців

Сімейного лікаря обрали більше 18 мільйонів українців

КИЇВ. 3 жовтня. АМН. З другої половини 2019 року запрацює програма "Безкоштовна діагностика" - безкоштовно можна буде проходити рентген, УЗД, мамографію та інші аналізи.

В рамках медичної реформи вже більше 18 млн громадян України обрали своїх сімейних лікарів, педіатра або терапевта. Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

"Головне, ви можете змінити свого лікаря коли завгодно", - зазначили в МОЗ.

У відомстві додали, що з другої половини 2019 року запрацює програма "Безкоштовна діагностика". Так, у напрямку сімейного лікаря можна буде проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи і діагностичні процедури в будь-якому медзакладі за вибором. Оплачуватиме ці послуги Національна служба здоров'я України.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що сімейні лікарі, які підписали декларації зі своїми пацієнтами і почали працювати за системою "гроші йдуть за пацієнтом", отримали в липні підвищені зарплати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100