03.10.2018 20:05   |   Реформи

МОЗ додатково залучить 101 млн грн для лікування українців за кордоном

МОЗ додатково залучить 101 млн грн для лікування українців за кордоном

КИЇВ. 3 жовтня. АМН. У результаті детального аналізу всіх бюджетних програм МОЗ України на 2018 рік міністерство знайшло можливість перерозподілити 101 млн гривень для програми "Лікування громадян України за кордоном".

Як повідомляє прес-служба МОЗ, такий перерозподіл бюджету міністерства ухвалив уряд 3 жовтня.

Зазначене додаткове фінансування для лікування українців за кордоном у розмірі 101 млн грн МОЗ України віднайшов шляхом перерозподілу коштів із інших програм міністерства: "Керівництво та управління у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення"; "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів"; залишок від сплати іноземного кредиту за програмою "Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими ДП "Укрмедпостач" під державні гарантії, для реалізації інвестиційного проекту, оплата податкових зобов'язань (з урахуванням штрафних санкцій), що виникли в рамках реалізації інвестиційного проекту".

"101 млн гривень вистачить для лікування за кордоном орієнтовно 38 пацієнтів. Наразі на обліку осіб, які потребують лікування за кордоном, перебуває 96 людей. Тобто виділених коштів не вистачить для лікування всіх пацієнтів, що перебувають на обліку станом на 1 жовтня", - заявили в МОЗ.

Повідомляється, що майже всі програми МОЗ України недофінансовані порівняно з реальною потребою, а отже, можливість перерозподілу коштів у рамках бюджету міністерства вичерпана.

"Впродовж 2018 року МОЗ неодноразово інформувало народних депутатів щодо потреби додаткового фінансування. Міністерство впевнене, що спільними зусилля уряд і Верховна Рада зможуть віднайти можливість додаткового фінансування цієї програми", - підкреслюється у повідомленні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100