12.10.2018 11:14   |   Реформи

“Аптечний” законопроект рекомендовано до прийняття у першому читанні - ВРУ

“Аптечний” законопроект рекомендовано до прийняття у першому читанні - ВРУ

КИЇВ. 12 жовтня. АМН. Головне науково-експертне управління апарату ВРУ підготувало висновок щодо законопроекту про регулювання роздрібного ринку ліків (№8591). Документ опублікований на сайті ВРУ, передає УНН.

Так, ГНЕУ рекомендувало народним депутатам розглянути документ у першому читанні.

“Узагальнюваний висновок: за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання”, — зазначили експерти.

Зокрема, ГНЕУ вважає за доцільне, аби законотворці додатково обґрунтували свою пропозицію територіально обмежувати діяльність аптек.

Також у ГНЕУ порадили законотворцям нові освітні вимоги до власників аптечних закладів викласти не в самому законопроекті, а прописати їх у затверджених Урядом ліцензійних умовах ведення господарської діяльності з виробництва, оптової та роздрібної торгівлі, а також з імпорту лікарських засобів.

Як писав УНН, у Раді зареєстровано законопроект №8591, яким депутати пропонують провести комплексну реформу аптечних закладів задля мінімізації ризику утворення монополій на ринку, а також з метою підвищення якості роботи аптечних установ по всій країні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100