19.10.2018 10:35   |   Реформи

Українці стали рідше викликати швидку допомогу

Українці стали рідше викликати швидку допомогу

КИЇВ. 19 жовтня. АМН. У МОЗ зафіксували зменшення викликів швидкої медичної допомоги на 17 тисяч за перший рік програми Доступні ліки.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила про зменшення загальної кількості викликів швидкої допомоги українцями. Про це вона сказала на прес-конференції 18 жовтня.

За її словами, завдяки державній програмі Доступні ліки в Україні на 17 тисяч зменшилася кількість викликів невідкладної медичної допомоги з приводу серцево-судинних катастроф.

Посилаючись на дані статистики, Супрун зазначила, що причиною смерті в 60% випадків в Україні є серцево-судинні хвороби.

"Доступні, ефективні, якісні ліки і патронаж сімейних лікарів допомагають зламати цю жахливу тенденцію. Ми зафіксували зменшення викликів швидкої медичної допомоги на 17 тисяч за перший рік програми Доступні ліки.

Причина - це менша кількість випадків з підозрою на інсульт та інфаркт з нападами бронхіальної астми", - зазначила керівник МОЗ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100