06.11.2018 16:11   |   Реформи

В Україні мають намір створити інтегровану інклюзивну медичну систему

В Україні мають намір створити інтегровану інклюзивну медичну систему

КИЇВ. 6 листопада. АМН. В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун на Глобальної конференції з первинної медико-санітарної допомоги в Астані (Казахстан) заявила, що Україна створює інтегровану інклюзивну медичну систему.

"Україна відходить від застарілої радянської системи Семашка, яка базувалася на утриманні медустанов, до моделі, яка орієнтується на пацієнта і медичні послуги, які він отримує. Головний вектор трансформація системи охорони здоров’я – це перехід від ліквідації наслідків хвороби (стаціонарної допомоги) до роботи "на випередження" – сильної системи громадського здоров’я та розвиненої мережі первинної медичної допомоги", – сказала Уляна Супрун.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100