07.11.2018 10:40   |   Реформи

Аптечний бізнес заявив, що готовий до зниження цін

Аптечний бізнес заявив, що готовий до зниження цін

КИЇВ. 5 листопада. АМН. Аптекарі готові відмовитися від маркетингових договорів, які, за оцінками експертів, завищують вартість ліків до 50%. Про це на прес-конференції заявив Голова правління спілки “Аптечна професійна асоціація України” (АПАУ) Ігор Червоненко, передає УНН.

“Що стосується можливого негативного впливу на ціни препаратів через роботу власників аптек за маркетинговими договорами, вони готові відмовитися від маркетингових договорів взагалі, якщо це потрібно державі для зниження вартості препаратів”, — заявив він.

Нагадаємо, вимогу скасувати маркетингові договори між аптекарями і фармацевтами ініціювали народні депутати в законопроекті № 8591 про внесення змін до Закону “Про лікарські засоби” щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

За оцінками експертів, маркетингові угоди та інші вимоги аптекарів до постачальників та виробників ліків, спотворюють ціни на медпрепарати, завищуючи їх вартість до 50%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100