01.03.2019 15:38   |   Реформи

Власників аптек зобов'яжуть мати вищу фармосвіту

Власників аптек зобов'яжуть мати вищу фармосвіту

КИЇВ. 1 березня. АМН. Депутати Верховної Ради доопрацювали законопроект №8591, спрямований на забезпечення економічної конкуренції та захист прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами, передає УНН із посиланням на текст документу.

Нова редакція документу, як і попередня, містить низку вимог до підприємців, що відкривають аптечні заклади:

обов’язково мати фармацевтичну освіту (документ про вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня за спеціальністю "Фармація";
мати сертифікат провізора-спеціаліста, виданого закладом післядипломної освіти, або посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії.
Додамо, вимога щодо наявності фармацевтичної освіти у власників аптечних закладів діє у більшості країн Європейського Союзу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100