17.03.2019 11:28   |   Реформи

Екстрена медична допомога отримає на модернізацію 1 млрд грн

КИЇВ. 17 березня. АМН. Запланована модернізація оперативно-диспетчерських служб у всіх регіонах України цього року отримає 1 млрд грн бюджетного фінансування. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Запланована модернізація оперативно-диспетчерських служб у всіх регіонах України. У Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м. Києві стартує проект розвитку системи екстреної медичної допомоги (ЕМД). Тепер вона фінансуватиметься за такою моделлю: не більше 75% від визначеної потреби фінансується за рахунок держбюджету, не менше 25% — за рахунок місцевих бюджетів”, — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, реформа передбачає оновлення алгоритмів диспетчеризації, створення нової IT-інфраструктури, оновлення обов’язкових протоколів диспетчерів та протоколів командних дій бригад, нові автомобілі і обладнання тощо.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100