30.04.2019 16:28   |   Реформи

Україна імпортувала китайських антибіотиків на 72 млн доларів

Україна імпортувала китайських антибіотиків на 72 млн доларів

КИЇВ. 30 квітня. АМН. За три роки Україна імпортувала 851 тонну антибіотиків загальною вартістю 97,9 млн дол. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України, передає УНН.

Так, у 2016, 2017 та 2018 рр головним постачальником антибіотиків в Україну був Китай. З Китаю Україна імпортувала антибіотиків на 72,4 млн дол.

Друге місце у списку належить Індії. За три роки Україна завезла з Індії антибіотиків на 8,9 млн дол.

На третьому місці – Іспанія. Протягом трьох років Україна імпортувала з Іспанії антибіотиків на 7 млн дол.

Нагадаємо, в Україні дорожчають жарознижувальні препарати.

Загалом, українцям не вистачає грошей на ліки, а тому більшість лікуються у борг.

В парламенті вважають, що наші аптеки перетворилися у супермаркети, які переслідують, перш за все, свої комерційні цілі, забувши про соціальну відповідальність та місію.

Щоб навести порядок на аптечному ринку, у парламенті зареєстрували аптечний законопроект (№8591-д). Документ, серед іншого, передбачає низку обмежень для власників мережевих аптек. Таким чином, законодавці прагнуть поліпшити конкуренцію і знизити ціни на лікарські засоби.

Законопроект уже підтримав профільний комітет Ради, і він очікує своєї черги на голосування у сесійній залі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100