14.05.2019 14:18   |   Реформи

Стало відомо скільки українців обрали свого лікаря

Стало відомо скільки українців обрали свого лікаря

КИЇВ. 14 травня. АМН. Свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра в Україні обрали вже майже 28 мільйонів людей. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

"Нині вже 27,6 мільйона українців обрали свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. 70% задоволені лікарем, якого обрали, свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного наприкінці березня цього року", - вказали у МОЗ.

На рівні співпраці пацієнта з сімейним лікарем, як вказано, у світі вирішують близько 70% усіх проблем зі здоров’ям. Зокрема це - питання підвищеної температури, недопущення станів загострення хронічних хвороб чи профілактики захворювань.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100