16.05.2019 19:40   |   Реформи

Україна посилить спроможність у боротьбі з наркотиками

Україна посилить спроможність у боротьбі з наркотиками

КИЇВ. 15 травня. АМН. Європейський моніторинговий центр з наркотиків та наркотичної залежності (ЄМЦННЗ) планує посилити спроможність української національної обсерваторії з питань моніторингу незаконного вживання наркотичних засобів. Для цього реалізується проект “EU4Monitoring Drugs”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Напередодні, 14 травня, відбулась робоча зустріч заступника міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з представниками Національної поліції України, Служби безпеки України, Міністерства юстиції України, Державної служби статистики України (національних партнерів МОЗ у формуванні та реалізації наркополітики) та Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності (ЄМЦННЗ), де й було обговорено подальшу співпрацю по реагуванню на виклики, пов’язані з наркотиками, та відповідні загрози національній безпеці обговорили з європейськими партнерами.

Зустріч зі стейкхолдерами проводилася, аби європейські партнери зрозуміли ситуацію у країні в цілому та ключові моменти, де зможуть допомогти Україні у боротьбі з наркотиками. В результаті вони надали пропозиції, як посилити спроможність України у боротьбі з наркотиками.

До слова, у проекті “EU4Monitoring Drugs” всього 15 країн-учасниць регіону Європейської політики сусідства. Він розрахований на 3 роки (до 2020). А вже у липні планується зустріч наглядової ради, де є представники всіх 15 держав-учасниць.

Починаючи з 2010 року Європейський моніторинговий центр з наркотиків та наркотичної залежності є партнером Міністерства охорони здоров’я України з питань посилення спроможності національної обсерваторії з питань моніторингу незаконного вживання наркотичних засобів, якою в Україні є Державна установа “Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України”.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100