24.10.2019 13:40   |   Реформи

МОЗ шукає експертів для супроводу державних закупівель

МОЗ шукає експертів для супроводу державних закупівель

КИЇВ. 24 жовтня. АМН. У Міністерстві охорони здоров'я шукають спеціалістів, які допоможуть зробити прозорішим та максимально та ефективним напрям закупівель ліків та медвиробів за державний кошт, повідомляє АМН. 

"Зараз оновлюємо склад групи експертів та фахівців, що долучаться до Постійної робочої групи із питань профільного супроводу закупівель ліків та медичних виробів за напрямками «Медикаменти для громадян, які страждають на хворобу Гоше», «Медикаменти для громадян, які страждають на мукополісахаридоз», «Медикаменти для громадян, які страждають на орфанні метаболічні захворювання»", - йдеться у повідомленні. 

Вимоги:
маєте повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Фармація» або «Медицина» та наявність спеціальності, що відповідає напрямку роботи Групи експертів, а також стаж роботи за фахом не менше 3 років або повну вищу освіту (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом, що відповідає напрямку роботи Групи експертів не менше 3 років та виконання посадових обов'язках безпосередньо пов’язаних з напрямом роботи Групи експертів (зазначається в резюме);
маєте досвід здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності), безпеки та економічної доцільності лікарських засобів та медичних виробів;
володієте англійською мовою.

Як подати заявку:
до 05 листопада надати резюме та подати заявку можна за цим посиланням https://forms.gle/epsCwXSNC5u3Any69
надати згоду на обробку персональних даних.

Основні завдання:
Розробка пропозицій до номенклатури лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг, що закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України за кошти державного бюджету у відповідному бюджетному році (Номенклатура).

Розробка та передача на погодження ДП “Медичні закупівлі України” технічного завдання до предмету закупівлі та змін до них.

Надання пропозицій щодо використання бюджетних коштів за даним напрямом лікування на відповідний бюджетний рік.

Надання фахових пропозицій з технічних питань щодо закупівлі лікарських засобів та медичних виробів.

Розгляд інших питань, що виникають в процесі проведення закупівель, у тому числі, які здійснюються із залученням спеціалізованих організацій за дорученням Постійної робочої групи МОЗ (ПРГ).

Групи експертів з супроводу закупівель працюють дистанційно. За необхідністю передбачені зібрання в м. Київ.

Дедлайн подачі заявок – 05 листопада, 18:00.


 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100