23.10.2019 17:17   |   Реформи

Президент хоче скасувати державну монополію на виробництво спирту

Президент хоче скасувати державну монополію на виробництво спирту

КИЇВ. 23 жовтня. АМН. Володимир Зеленський, Президент України, подав до Верховної Ради України законопроект від 23.10.2019 р. № 2300 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (наразі текст документа не оприлюднено). Про це йдеться на офіційному веб-порталі Президента України.

Зокрема, проектом передбачається, що 1 січня 2020 р. скасовується державна монополія на виробництво спирту.

Окрім того, оптову торгівлю етиловим спиртом для медичних та ветеринарних цілей зможуть здійснювати заклади охорони здоров’я та суб’єкти господарювання (організації) зооветеринарного постачання, незалежно від форми власності за наявності відповідної ліцензії. Порядок ведення реєстру зазначених закладів встановлюватиме Кабінет Міністрів України.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100