02.03.2012 14:23   |   Реформи
Автор: Ярослав Остафійчук

І. Акімова відкрила перинатальний центр у Харкові

І. Акімова відкрила перинатальний центр у Харкові

КИЇВ. 2 березня. АМН. У Харкові відкрився регіональний перинатальний центр. На відкритті була присутня перший заступник голови Адміністрації президента України Ірина Акімова. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

"Сьогодні можна сказати тільки одне - центр відкритий і працює. Я побачила пацієнток, які впевнені, що отримають якісну медичну допомогу. А також побачила палаючі очі лікарів, у яких завдяки реалізації проекту з'явилися нові можливості. Даний перинатальний центр - результат величезної праці багатьох людей. Проект «Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства» охоплює всю Україну. Впевнена, що той величезний досвід з організації та будівництва сучасного перинатального центру, який був напрацьований в Харкові, буде використовуватися і в інших регіонах країни. Впевнена, в майбутньому розвиток цього проекту допоможе Україні уникнути неприємних цифр дитячої і материнської смертності", - зазначила І. Акімова.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100