05.03.2012 10:03   |   Реформи
Автор: Анна Білоус

Президент привітав батьків малюка, що народився в перинатальному центрі Харкова

Президент привітав батьків малюка, що народився в перинатальному центрі Харкова

КИЇВ. 5 березня. АМН. Президент України Віктор Янукович привітав батьків першої дитини, яка народилася у новому Харківському регіональному перинатальному центрі. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

Глава держави побажав батькам новонародженого, Аліні і Віталію Сухомліновим, сімейного благополуччя, здоров’я та усіляких гараздів.

Нагадаємо, регіональний перинатальний центр створений на базі Харківської обласної клінічної лікарні у рамках ініційованого Президентом Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства". 

Центр складається з: акушерського блоку, відділень патології вагітності та екстрагенітальної патології на 90 ліжок, гінекологічного блоку на 30 ліжок, неонатологічного та педіатричного блоку на 60 ліжок (40 – для спільного перебування матері і дитини). Окрім того, у центрі працює виїзна бригада для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100