06.03.2012 12:12   |   Реформи
Автор: Анна Білоус

Президент:до 2015 року в Україні розбудують мережу сучасних перинатальних центрів

Президент:до 2015 року в Україні розбудують мережу сучасних перинатальних центрів

КИЇВ. 6 березня. АМН. До 2015 року в Україні буде розбудована мережа сучасних регіональних перинатальних центрів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на зустрічі з видатними жінками. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Ми домовилися, що Уряд забезпечить будівництво перинатальних центрів до 2015 року. Тобто у 2014 році ми повинні завершити цю програму", - сказав Глава держави. За його словами, наразі в країні працюють вже три заклади (створені у рамках ініційованого Президентом Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства"). Наступний такий перинатальний центр буде відкрито в Донецьку.

"Таким чином ми забезпечимо на самому високому рівні захист молодих матерів, будемо створювати умови не гірші, ніж у будь-якій європейській країні", - сказав Президент. Він також висловив сподівання, що нещодавно призначена Віце-прем’єр-міністр – міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова підніме цю роботу на високий рівень.
 

Як повідомляв АМН, 2  березня у Харкові перший заступник голови Адміністрації президента України Ірина Акімова відкрила регіональний перинатальний центр.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100