12.09.2018 20:30   |   Небезпечні хвороби

Понад 100 тисяч українців не знають, що ВІЛ-інфіковані

Понад 100 тисяч українців не знають, що ВІЛ-інфіковані

КИЇВ. 12 вересня. АМН. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, на початок 2018 року в Україні мешкало 244 тис людей з ВІЛ, а на обліку у медичних закладах перебувало понад 141 тис.

Ще понад 100 тис ВІЛ-інфікованих українців не знають про свій діагноз. Однією з найголовніших проблем є недостатні обсяги тестування.

У зв’язку з цим в Україні буз запущений проект HealthLink.

HealthLink – це п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), який працюватиме протягом 2017-2022 років у тих регіонах України, що мають найвищі показники розповсюдження ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.
Вартість проект 22 млн доларів. Очікується, що вже у 2019 році 268 тисяч українців зможуть пройти тестування на виявленні інфекції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100