13.09.2018 16:21   |   Небезпечні хвороби

Рак в цьому році вб'є близько 10 мільйонів чоловік по всьому світу

Рак в цьому році вб'є близько 10 мільйонів чоловік по всьому світу

КИЇВ. 13 вересня. АМН. Очікується, що рак стане причиною смерті номер один до кінця століття, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я.

Число людей у ​​всьому світі, у яких діагностовано будь-якої вид раку, швидко зростає. В цьому році виявлено 18 мільйонів нових випадків, а кількість померлих онкології в цьому році складе майже 10 мільйонів.

За даними звіту, опублікованого в середу Міжнародним агентством з досліджень раку від Всесвітньої організації охорони здоров'я, до кінця століття рак стане першим вбивцею на планеті і єдиним серйозною перешкодою для збільшення очікуваної тривалості життя.

Дослідники використовували дані з 185 країн, при цьому оцінювалися 36 типів раку. За даними дослідників, кожен п'ятий чоловік і одна з шести жінок матимуть рак протягом свого життя. Один з восьми чоловіків і одна з одинадцяти жінок помруть від хвороби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100