20.09.2018 09:38   |   Небезпечні хвороби

ВООЗ назвала найсмертоноснішу інфекційну хворобу у світі

ВООЗ назвала найсмертоноснішу інфекційну хворобу у світі

КИЇВ. 20 вересня. АМН. Туберкульоз залишається найбільш смертоносною інфекційною хворобою у світі не дивлячись на те, що торік кількість хворих на туберкульоз і померлих від нього зменшилася. Про це повідомляє прес-служба ВООЗ.

"Хоча з 2000 року завдяки глобальним зусиллям вдалося запобігти, згідно з оцінками, близько 54 млн випадків смерті від туберкульозу, він залишається найбільш смертоносною інфекційною хворобою у світі", - повідомили в ВООЗ.

У глобальній доповіді ВООЗ щодо боротьби з туберкульозом 2018 року утримується заклик до безпрецедентної мобілізації сил для виконання національних та міжнародних зобов'язань. Політичним лідерам, які наступного тижня зберуться на першу в історії Нараду високого рівня ООН з туберкульозу, автори доповіді дуже рекомендують вжити рішучих заходівдля продовження недавніх ініціатив лідерів Індії, Російської Федерації, Руанди і Південної Африки. Очікується, що у роботі Наради візьмуть участь майже 50 глав держав і урядів.

Щоб досягти глобальної мети з ліквідації туберкульозу до 2030 року, країнам необхідно негайно прискорити протитуберкульозну діяльність, в тому числі за рахунок збільшення внутрішнього і міжнародного фінансування для боротьби з хворобою, відзначили у ВООЗ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    туберкульоз


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100