07.11.2018 18:47   |   Небезпечні хвороби

У планах ВОЗ до 2035 року зменшити смертність від туберкульозу на 95%

У планах ВОЗ до 2035 року зменшити смертність від туберкульозу на 95%

КИЇВ. 7 листопада. АМН. Нещодавно у Тбілісі (Грузія) відбулася Регіональна конференція країн Східної Європи та Центральної Азії щодо визначення прогресу у реалізації Плану дій по боротьбі з туберкульозом для Європейського регіону ВООЗ на 2016–2020 рр.

Припинення епідемії туберкульозу (ТБ) до 2030 р. є одним із цільових показників у галузі охорони здоров’я в рамках Цілей сталого розвитку. ВООЗ визначила цільовий показник зі зниження смертності від ТБ на 95% і захворюваності — на 90% до 2035 р. Досягнути цих результатів можна за рахунок подальшої розбудови трьох стратегічних напрямів:

інтегровані та орієнтовані на пацієнта лікування і профілактика;
чітка політика та системна підтримка;
інтенсифікація досліджень та інновації.

Ці напрями визначено у Плані дій по боротьбі з туберкульозом для Європейського регіону ВООЗ на 2016–2020 рр., і країни регіону вже кілька років виконують відповідні національні плани. Сьогодні важливо оцінити прогрес на цьому шляху, проаналізувати потреби та виклики і запланувати конкретні подальші дії (наприклад, ВООЗ рекомендувала нові протитуберкульозні препарати для лікування туберкульозу з лікарською стійкістю).

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    туберкульоз


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100