19.02.2019 21:24   |   Небезпечні хвороби

В Україні зменшується кількість ВІЛ-інфікованої молоді

В Україні зменшується кількість ВІЛ-інфікованої молоді

КИЇВ. 19 лютого. АМН. В Україні зменшується кількість ВІЛ-інфікованих серед української молоді віком 15–24 роки та має стабільну тенденцію до зниження. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров'я України.

“За даними сероепідмоніторингу, рівень поширеності ВІЛ серед української молоді віком 15–24 роки має стабільну тенденцію до зниження. Відповідно до рекомендацій ВООЗ, це може свідчити про ефективність профілактичних заходів і стабілізацію епідемічної ситуації щодо ВІЛ-інфекції”, — йдеться у повідомленні.

Більш ніж половина осіб віком 15 років і старше (56,4% у 2017 р.) уперше виявляють на 3-й та 4-й клінічних стадіях ВІЛ-інфекції.

Нагадаємо, за даними Центра громадського здоров’я МОН України, у грудні минулого року офіційно зареєстровано 1597 нових випадків ВІЛ-інфекції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100