05.03.2019 09:17   |   Небезпечні хвороби

Україна опинилася на "дні" рейтингу здоров'я

Україна опинилася на "дні" рейтингу здоров'я

КИЇВ. 5 березня. АМН. Грунтуючись на сукупності показників, починаючи від державних витрат на охорону здоров'я і закінчуючи показниками депресії серед населення, вживання алкоголю, куріння, щастя і фізичних вправ, Bloomberg сформував індекс здоров'я Індиго (Indigo Wellbeing Index - англ.), рейтинг країн за показниками країн G-20, а так само 20-ти найбільш густонаселених країн на планеті, які не входять до "двадцятки". В останній потрапила і Україна, опинившись в кінці списку.

Так, при складанні індексу автори спиралися на дані Всесвітньої організації охорони здоров'я, Доповіді про світове щастя і дані громадської охорони здоров'я.

Лідерів і аутсайдерів серед країн визначали за такими показниками здоров'я населення: рівень глюкози в крові, кров'яний тиск, ожиріння, депресія, щастя, вживання алкоголю, вживання тютюну, бездіяльність (пасивність), очікувана тривалість життя, витрати на охорону здоров'я.

За даним видання, в рейтингу 20-ти найбільш густонаселених країн за межами G-20 спостерігається величезна нерівність в показниках. Найрезультативніша країна цієї групи - Філіппіни, яка займає високі позиції через низький рівень ожиріння і депресії.

За Філіппінами в першій трійці - М'янма і Таїланд відповідно.

У нижній частині цієї групи знаходяться Єгипет, де спостерігаються погані показники з ожиріння, рівня глюкози в крові і тривалості життя, Ірак і Україна з її поганими показниками за рівнем депресії і кров'яного тиску, пише видання. Країна заробила менше 0,4 бала з максимальних 1,0. Лідер групи, Філіппіни, має 0,67 бала.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100