05.04.2019 10:18   |   Небезпечні хвороби

В Україні у минулому році зафіксовано майже 2 тисячі вагітних хворих на діабет

В Україні у минулому році зафіксовано майже 2 тисячі вагітних хворих на діабет

КИЇВ. 5 квітня. АМН. В Україні у 2018 році майже 2 тисячі вагітних жінок є хворими на діабет. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України у відповідь на інформаційний запит УНН.

"Кількість (хворих – ред.) вагітних жінок на цукровий діабет у 2018 році (становить – ред.) – 1 932 вагітних, що перебували під наглядом жіночої консультації закладів охорони здоров’я, що перебувають у сфері управління МОЗ України", - йдеться у відповіді на запит.

Також, в МОЗ України повідомляється, що форма звітності №12 "Звіт про захворювання, зареєстровані в районі обслуговування лікувального закладу" скасована. Тому інформація за 2018 рік про кількість хворих українців на цукровий діабет відсутня, окрім цукрового діабету у вагітних.

Нагадаємо, нестача сну спричиняє стреси і негативного впливає на серцево-судинну, ендокринну системи, порушує обмін речовин – аж до діабету.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100