01.05.2019 14:30   |   Небезпечні хвороби

МОЗ закупило понад 90 тисяч доз вакцин для профілактики сказу

МОЗ закупило понад 90 тисяч доз вакцин для профілактики сказу

КИЇВ. 1 мая. АМН. МОЗ України закупило 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу. Про це в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

"МОЗ України також тримає лінію оборони — зокрема закуплено 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія — 15 000 доз — відправлена в регіони", - написала Супрун.

Також вона зазначила, що антирабічні вакцини, які призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, закуплені та доставлені агенцією Crown Agents in Ukraine за кошти Державного бюджету. Наступні партії вакцин будуть доставлені впродовж року.

Супрун нагадала, що людям вірус сказу зазвичай передається при укусі заражених тварин, при чому у 99% випадків джерело інфікування — собаки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100