30.10.2019 17:06   |   Небезпечні хвороби

Вакцинуватися від дифтерії можна безплатно

Вакцинуватися від дифтерії можна безплатно

КИЇВ. 30 жовтня. АМН. В Україні у разі подачі декларації про вибір лікаря, можна безоплатно вакцинуватися, наприклад, від дифтерії у певних медичних закладах. Про це йдеться у повідомленні Національної служби здоров'я України у Facebook.

"До пакету послуг, які держава гарантує на первинному рівні, входить вакцинація згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. Отже, кожен пацієнт, який подав декларацію про вибір лікаря, може безоплатно вакцинуватися, наприклад, від дифтерії, у комунальних закладах охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу та уклали договір з НСЗУ. Це ті заклади, в яких працюють терапевти, педіатри та сімейні лікарі", - зазначається у повідомленні.

Також вказано, що пацієнт може зробити щеплення у приватних клініках і лікарів-ФОП, які мають договір з НСЗУ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100