29.10.2019 12:13   |   Небезпечні хвороби

Протягом жовтня в Україні зареєстровано 18 випадків дифтерії

Протягом жовтня в Україні зареєстровано 18 випадків дифтерії

КИЇВ. 29 жовтня. АМН. В Україні зафіксували 20 випадків захворювання дифтерією, 18 з яких - протягом жовтня. Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я МОЗ.

"На 28 жовтня 2019 року в Україні зареєстровано 20 випадків дифтерії, з них 18 — протягом жовтня. П'ять випадків підтверджено лабораторно: в Луганській, Хмельницькій, Закарпатській, Тернопільській та Київській областях", - йдеться у повідомленні.

У Центрі зазначили, що станом на 1 жовтня 2019 року в Україні щеплено 59,5% дітей віком до одного року та 52,3% дорослих від кількості, що передбачена плановою вакцинацією. Загалом за вказаний період щеплено лише 200 тисяч дітей віком до року та 1,5 млн дорослих.

Нагадаємо, що протягом жовтня у різних областях України фіксували захворювання дифтерією. У Києві також зареєстрували випадок захворювання на дифтерію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100