02.03.2012 21:01   |   Небезпечні хвороби
Автор: Ольга Завгородня

Герпес і гепатит можуть вказувати на ВІЛ

Герпес і гепатит можуть вказувати на ВІЛ

КИЇВ. 2 березня. АМН. Оперізуючий герпес і деякі форми раку можуть свідчити про ВІЛ-інфекції, повідомляє Xinhua.

Копенгагенські експерти, які стоять за ініціативою "ВІЛ в Європі", констатують: ВІЛ-позитивні в Європі довгий час живуть, навіть не підозрюючи, що вони є носіями інфекції. Хворобу діагностують тільки тоді, коли імунітет пацієнтів остаточно знижується.

Міжнародне дослідження показало: хвороби, включаючи оперізуючий герпес і деякі форми раку, необхідно сприймати як показники можливої наявності ВІЛ. Спираючись на виявлення даних хвороб, медикам вдасться виявити ВІЛ-позитивних, які навіть не підозрюють про свій діагноз.

На даний момент вже існує список хвороб, за якими можна розпізнати СНІД. Всі перераховані недуги пов'язані з ослабленим імунітетом.

За останні роки експерти досліджували зв'язок восьми нових захворювань і прихованої ВІЛ-інфекції в ході обстеження 3588 осіб. У число підозрілих хвороб увійшли не тільки оперізуючий герпес і анальний рак, але гепатит В і С.

Нагадаємо, згідно ЮНЕЙДС, близько 2,5 мільйонів європейців мають ВІЛ, але до 900 тис. людей не знають про це. А 50% ВІЛ-позитивних дізнаються про діагноз занадто пізно.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100