06.03.2012 17:41   |   Небезпечні хвороби
Автор: Анна Бельдій

Статистика по холері у світі занижена

Статистика по холері у світі  занижена

КИЇВ. 6 березня. АМН. Показники захворюваності холерою та смертності від цієї інфекції в світі занижені в декілька разів. До такого висновку прийшла група співробітників Міжнародного інституту вакцин в Сеулі, повідомляють західні ЗМІ.

Дослідники вивчили офіційні дані ВООЗ про захворюваність на холеру, а також відомості, опубліковані державними органами різних країн, результати попередніх досліджень та повідомлення ЗМІ. На основі отриманої інформації вчені вирахували епідеміологічні показники інфекції.

За результатами дослідження, в державах з неблагополучною обстановкою по холері, щорічно захворюють близько 2,8 мільйона осіб. В інших країнах інфекцією заражаються приблизно 87 000 жителів. Загальне число жертв інфекції вчені оцінили в 100-120 тисяч осіб на рік.

У той же час, згідно з офіційною статистикою ВООЗ, в 2011 році в світі було зафіксовано лише близько 317,5 тисячі випадків холери і більше 7500 випадків смертей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100