07.03.2012 15:16   |   Небезпечні хвороби
Автор: Ольга Завгородня

Серед ВІЛ-інфікованих жінок збільшується відсоток наркоманок

Серед ВІЛ-інфікованих жінок збільшується відсоток наркоманок

КИЇВ. 7 березня. АМН. Жінки, що вживають наркотики, складають все більший відсоток людей, які страждають від ВІЛ-інфекції. Про це АМН повідомили у прес-службі Коаліції ВІЛ-сервісних організацій.

У зв’язку з цим Євразійська Мережа Зменшення Шкоди (ЕССВ) приступила до реалізації проекту "Розвиток потенціалу недержавних організацій у відповідь на зростаючі потреби жінок, які вживають наркотики».

Метою проекту є розвиток потенціалу недержавних організацій для залучення в адвокацію і поліпшення доступу жінок, що вживають наркотики до послуг з профілактики ВІЛ інфікування, тестування, лікування та профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини.

Це буде досягнуто шляхом зміцнення потенціалу національних недержавних мережевих організацій, які реалізують програми зниження шкоди в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні та Росії.

В Україні проект реалізовуватиметься Всеукраїнським благодійним фондом «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій». Коаліція ВІЛ-сервісних організацій об'єднує 84 організації, які здійснюють програми профілактики ВІЛ по всій Україні.

Нагадаємо, нещодавно розпочато реалізацію Проекту, спрямованого на вдосконалення профілактики ВІЛ серед груп найбільшого ризику в Україні, Грузії, Арменії, Азербайджані, Молдові, Російській Федерації та Республіці Беларусь у 2012-2014 роках.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100