08.03.2012 11:22   |   Небезпечні хвороби
Автор: Тетяна Ганницька

Світова статистика по холері виявилася занижена в кілька разів

Світова статистика по холері виявилася занижена в кілька разів

КИЇВ. 8 березня. АМН. Показники захворюваності холерою та смертності від цієї інфекції в світі занижені в декілька разів. Такого висновку дійшла група співробітників Міжнародного інституту вакцин в Сеулі, Південна Корея, яку очолив Мохаммед Алі, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Дослідники вивчили офіційні дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) про захворюваність на холеру, а також відомості, опубліковані державними органами різних країн, результати попередніх досліджень та повідомлення ЗМІ. На основі отриманої інформації Алі і його колеги вирахували епідеміологічні показники інфекції.

За результатами дослідження, в державах з неблагополучної обстановкою на холеру щорічно хворіють  близько 2,8 мільйона осіб. В інших країнах інфекцією заражаються приблизно 87 000 жителів. Загальне число жертв інфекції вчені оцінили в 100-120 тисяч осіб на рік.

У той же час, згідно з офіційною статистикою ВООЗ, в 2011 році в світі було зафіксовано близько 317,5 тисячі випадків холери. Більше 7500 хворих померли.

При цьому в дослідження Алі і його колег не увійшли дані про епідемію холери, яка виникла в 2010 році на Гаїті. На момент початку епідемії учені вже закінчили збір інформації про захворюваність інфекцією.

Епідемія холери почалася на Гаїті в жовтні 2010 року. Пізніше інфекція потрапила  в сусідню Домініканську Республіку. Окремі спалахи захворювання реєструвалися у Венесуелі і США. Загальне число хворих перевищило 360 тисяч осіб, 5,5 тисячі з яких померли.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100