29.08.2018 17:48   |   Відео-новини

Експерт пояснив, чому в Україні досі не працює страхова медицина

Експерт пояснив, чому в Україні досі не працює страхова медицина

КИЇВ. 29 серпня. АМН. У всіх країнах медична та пенсійна реформи є найскладнішими в соціальному, економічному та політичному планах.Таку думку висловив в ефірі програми «Київ Live»  голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський.

За його словами, запровадження страхової медицини є дуже важливим. Але цього не відбувається через ряд причин.

Однією з таких причин експерт назвав відсутність в Україні страхового ринку як такого. «Є певна кількість страхових компаній, які працюють у дуже вузькому сегменті».

«Для того щоб працювали страхові компанії, потрібні ринок «довгих грошей», макроекономічна стабільність, потрібне розуміння, що гроші, які вкладають у страховку, завтра не зникнуть і будуть відповідним чином інвестовані тими ж фінансовими структурами», – зазначив Бураковський.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100