01.12.2018 09:31   |   Відео-новини

Сьогодні Всесвітній день боротьби зі СНІДом

КИЇВ. 1 грудня. АМН. Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щороку 1 грудня.

Цей день став одним з найважливіших міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості, вшанування пам'яті загиблих від хвороби, і можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів з профілактики, повідомляють в ООН.

Так, за даними ООН, 9,4 мільйона людей, що живуть з ВІЛ, не знають про свій статус. У 2017 році ВІЛ заразилися 1,8 мільйона людей.

За даними ВООЗ, у 2018 році організація разом з глобальними партнерами братиме участь в заходах Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який проходить під гаслом "Знай свій статус". Цей день стане також приводом відзначити 30-у річницю Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - безпрецедентної глобальної кампанії в сфері охорони здоров'я, вперше проведеної за ініціативою ВООЗ у 1988 році.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Q9WxM1m9NMw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Джерело: АМН