17.08.2018 16:29   |   Вилікуй себе сам

Лікар розповів, як брехня впливає на здоров’я людини

Лікар розповів, як брехня впливає на здоров’я людини

КИЇВ. 17 листопада. АМН. Брехня абсолютно негативно впливає на здоров’я людини, що до неї вдається. Як саме пояснює лікар Андрій Бєловєшкін.

Чесність здатна формуватися у дуже ранньому віці, а от самообман та обман – це дві сторони однієї медалі. Дослідження підтверджують, що людині, яка обдурила себе, набагато простіше обманювати інших.

Лікар пояснює, що у людини, яка бреше, підвищується активність мигдалин. Вона набагато сильніше піддається стресу. Дослідники встановили, що брехня негативно впливає на роботу деяких відділів мозку. Обман можна співвіднести з відчуттями тривоги.

До того ж, люди, що залучені у брехні, відчувають ті ж фізіологічні реакції. Вчені дослідили, що обман підвищує ризиком розвитку раку, ожиріння, тривожності, депресії, залежності, незадоволеністю роботою і поганими відносинами.

Брехня породжує ще більшу брехню, тому вона підсилює механічні та дегенеративні ушкодження префронтальної кори мозку. У патологічних брехунів виявили помітні зміни у мозку – на 14,2% зменшений обсяг сірої речовини і на 22% збільшений обсяг білої речовини.
Брехливість пов’язують зі зниженим рівнем тестостерону у чоловіків (у 75% випадків).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100