30.08.2018 12:29   |   Вилікуй себе сам

Вчені виявили, що електронні сигарети змінюють структуру клітин людини

Вчені виявили, що електронні сигарети змінюють структуру клітин людини

КИЇВ. 30 серпня. АМН. Ароматизатори для електронних сигарет можуть змінювати клітинну будову легенів. До такого висновку прийшли вчені з Університету Північної Кароліни в Чапел-Хілл, передає Health Line.

З'ясувалося, що вживання ароматичних добавок, які використовують в електронних сигаретах, породжує процес проліферації (розростання тканини організму шляхом розмноження клітин поділом - ред.).

Також, ароматизатори порушують нормальну роботу дихальних шляхів.

"Вдихання ароматизаторів - потенційний ризик для здоров'я, оскільки ці хімічні речовини структурно подібні токсичним альдегідам, які наявні в сигаретному диму. Крім того, ароматизатори в електронних сигаретах часто використовуються в надзвичайно високих концентраціях, що може привести до високих доз "опромінення" легеневих тканин", - наголошують дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    куріння, цигарки


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100