03.10.2018 15:21   |   Вилікуй себе сам

Вчені встановили, яка речовина гальмує процес старіння

Вчені встановили, яка речовина гальмує процес старіння

КИЇВ. 3 жовтня. АМН. Американські вчені встановила, що природна речовина фізетін, що міститься в багатьох овочах і фруктах, позитивно впливає на тривалість життя людини. Результати дослідження опубліковані на порталі EurekAlert!.

Науковці зазначають, що з віком в організмі людини накопичуються пошкоджені клітини, які викликають запалення і вивільняють речовини, які погіршують тканини.

У молодості імунна система справляється з очищенням організму від цих клітин, але в міру старіння ця здатність погіршується.

Дослідники виявили, що фізетін знижує кількість пошкоджених клітин в організмі. Властивості цієї речовини були перевірені на мишах. Було встановлено, що у гризунів спостерігалися поліпшення здоров'я і тривалість життя.

За словами вчених, ці результати свідчать про те, що за допомогою фізетіну можна покращити здоров'я, підібравши правильне дозування.

Щоб отримати фізетин, треба включити у свій раціон полуницю, яблука, хурму, цибуля, виноград, ківі, персики і огірки. Саме ці продукти є природним джерелом корисної речовини.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100