19.10.2018 09:23   |   Вилікуй себе сам

У листопаді Землю накриють магнітні бурі

У листопаді Землю накриють магнітні бурі

КИЇВ. 19 жовтня. АМН. Магнітні бурі рівня G1 очікуються 3 і 4 листопада на Землі. Про це повідомляють в Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Крім цього, 5 і 6 листопада магнітосфера планети також буде збудженою.

Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Людям, що страждають аритміями, ішемічною хворобою серця, які перенесли інфаркт, інсульт, під час сонячної активності потрібно ретельно дотримуватися приписів лікарів і завжди мати при собі свої ліки.

При наявності хронічної хвороби, поспостерігайте, в які дні погіршується ваше самопочуття: напередодні, під час або після магнітних бур, і порадившись з лікарем, прийміть в ці дні додаткові ліки або збільште дозу прийнятих.

Крім цього, як радять медики, калорійність їжі в несприятливі дні бажано знизити приблизно на 1/3 (не більше 2000 ккал в день), обмежте жири та вуглеводи. Також достатній, протягом 7-8 годин, сон допомагає знизити метеочутливість.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100