03.12.2018 15:55   |   Вилікуй себе сам

Київ посів четверте місце в Україні за рівнем захворюваності на ВІЛ

КИЇВ. 3 грудня. АМН. За рівнем захворюваності на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) Київ посідає 4-е місце в Україні, в цілому показник перевищує середній по Україні. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Гінзбург під час брифінгу.

"За показниками захворюваності місто Київ посідає 4-е місце. Рівень захворюваності (в Києві – ред.) перевищує середньоукраїнський", - зазначила чиновник.

За її словами, найнижчий рівень захворюваності на ВІЛ зафіксований у Печерському районі столиці, а найвищий – у Шевченківському.

При цьому вона додала, що наразі в усіх стаціонарах і первинних центрах меддопомоги Києва можна пройти безплатне тестування, а також, у разі позитивного результату аналізу, одразу отримати призначення і безплатні ліки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100