16.02.2019 11:50   |   

Дієтолог розповіла від чого слід відмовитись аби подовжити молодість

Дієтолог розповіла від чого слід відмовитись аби подовжити молодість

КИЇВ. 16 лютого. АМН. Щоб максимально довго залишатись молодим, слід притримуватись принципів здорового харчування, практикувати голодування 1-2 рази на тиждень, а також посилювати фізичну активність із віком. Таку думку висловила лікар-дієтолог Оксана Скиталінська.

"Зараз (медики – ред.) говорять про те, що, якщо ви хочете залишатись максимально довго молодими, якщо ви хочете відстрочити прихід хвороб і старості, одряхління, треба відмовлятися від обіду і вечері 1-2 рази на тиждень, притримуватись принципів здорового харчування, бути дуже фізично активним – чим старше ви стаєте, тим більше вам потрібно силових вправ", - зазначила дієтолог.

За її словами, ці заходи дозволяють зберегти клітини і посилити регенерацію нервових клітин, зменшує рівень запалення, що приходить разом із старінням.

При цьому вона наголосила, що надлишковість у їжі чинить не тільки естетичний ефект, а й запускає запальні процеси в організмі.

"Хвороби настають практично в кожної людини – просто у кожної по-різному, в залежності від генетики, але можна відстрочити їх на багато років", - наголосила лікар.

Нагадаємо, денний раціон людини, яка прагне позбутися зайвої ваги, має на 75-80% складатись із продуктів рослинного походження, але при цьому містити також білки та жири.

Допустимої щоденної норми цукру бути не може, оскільки доданий цукор шкідливий для здоров'я в будь-якій кількості.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100