13.03.2019 11:38   |   

В Італії дітям без щеплень заборонили ходити в школу

В Італії дітям без щеплень заборонили ходити в школу

КИЇВ. 13 березня. АМН. Згідно з новим законом, італійським дітям заборонили ходити в школу, якщо вони не мають обов'язкового набору щеплень від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Батьків можуть оштрафувати на суму до 500 євро, якщо їхні діти не пройдуть обов'язковий курс імунізації.

Діти у віці до шести років будуть виключені з ясел і дитячих садів без доказів вакцинації відповідно до нових правил.

Новий закон з'явився на тлі зростання числа випадків кору, але італійські чиновники кажуть, що рівень вакцинації покращився з моменту його введення.

Згідно з так званим італійським законом Лоренціна, названим на честь колишнього міністра охорони здоров'я, який його ввів, діти повинні пройти низку обов'язкових щеплень перед відвідуванням школи. Вони включають щеплення від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100