14.03.2019 16:33   |   

У киянки виявили хантавірус

У киянки виявили хантавірус

КИЇВ. 13 березня. АМН. Один випадок захворювання на хантавірусну інфекцію (геморагічна гарячка з нирковим синдромом) уже після виписки з лікарні виявили у жительки Києва, яка у січні лікувалася в одній зі столичних лікарень. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.

"Ретроспективно зареєстровано один випадок геморагічної гарячки з нирковим синдромом у мешканки міста Київ", - повідомили у ЦГЗ.

Вірусологічна референс-лабораторія ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" за допомогою імунофлюоресцентного аналізу отримала діагностичні титри JgM та IgG до хантавірусу.

"Хвора лікувалася в Олександрівській клінічній лікарні у січні 2019 року. Виписана на початку лютого після одужання з діагнозом "Гостре респіраторне захворювання; негоспітальна лівобічна пневмонія; подагра, подагричний артрит, з ураженням нирок". Остаточний діагноз після отримання лабораторних даних змінено на "хвороба, викликана хантавірусом (геморагічна гарячка з нирковим синдромом), легкій перебіг", - вказали у ЦГЗ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100