07.05.2019 15:35   |   

Майже три чверті випадків кору в Європі зафіксовані в Україні

КИЇВ. 7 травня. АМН. Спалах кору в Європі може затьмарити торішні показали, так як, протягом лише двох місяців 2019 року, за даним Всесвітньої організації охорони здоров'я, в Європі налічується щонайменше 34 тисячі інфікованих, і майже три чверті з них були зафіксовані в Україні.

Так, по даним організації, в Україні за перші два місяці року кором заразилося понад 25 тис. осіб.

На сьогодні ВООЗ повідомляє про 13 смертей в результаті спалаху кору в 42 країнах Європейського регіону.

Крім смертей в Україні, смертельні випадки в результаті хвороби були зафіксовані в Румунії та Албанії.

"Якщо заходи у відповідь на спалах не будуть вчасними і всеосяжними, вірус пошириться серед більшої кількості вразливих людей і потенційно пошириться в інших країнах в регіоні і за його межами", - йдеться в заяві ВООЗ.

"Будь-яка можливість повинна використовуватися для вакцинації сприйнятливих дітей, підлітків і дорослих", - наголосили в організації.

Згідно ВООЗ, вакцинація від кору є єдиним способом попередити захворювання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100